Poznaj Tych, Którzy Mi Zaufali.

Na przełomie tych wszystkich lat, które spędziłem na wywoływaniu zachwytu – usłyszałem wiele pozytywnych komentarzy. Moja praca i wykonywane realizacje zyskały uznanie tak prezesów wielkich korporacji, jak i pracowników oraz partnerów biznesowych. Można więc powiedzieć, że moja sztuka jest w stanie dotrzeć dosłownie do każdego. Wiem, że może się to wydawać niemożliwe. Jednak pamiętaj – rzeczy niemożliwe są moją specjalizacją! Na poparcie tych słów, zobacz, co o mnie mówią klienci:

„Współpracę z Dawidem nawiązaliśmy w 2017 r. Przy realizacji jednego z naszych największych muzycznych projektów. Bezapelacyjnie bezbłędna mimika twarzy, zawodowe podejście do poleceń, błyskawiczna reakcja na propozycje improwizowanych ujęć oraz trików, a przede wszystkim wypracowana latami pasja, która pochłania go bez reszty zarówno na scenie, jak i poza nią.”
Klaudia Wingert
Reżyser grupy filmowej Wavee
„Niezaprzeczalnie najlepszy iluzjonista z jakim przyszło nam pracować przez ostatnie kilka lat. Charyzma, magia w oczach, gesty, umiejętności, pasja i to magiczne COŚ co sprawia, że jest artystą wyróżniającym się wśród innych.”
Marcelina Ścibor
General Manager Best Events Ever
„Oszałamiający profesionalizm w połączeniu z trudną do opisania mocą przyciągania Dawida sprawiły, że uczestnicy odgazowanego przeze mnie wydarzenia nie kryli zachwytów.”
Sebastian DJ FEEL- X Filiks
#SilazpokojuSTUDIO
Współpraca z tak utalentowanym artystą to czysta przyjemność. Iluzjonista najwyższych lotów z niebywałą charyzmą, pasją i niesamowicie hipnotyzującym spojrzeniem. Kunszt, pełen profesionalizm oraz urok osobisty gwarantują, że pokazy iluzji w wykonaniu Dawida to podróż do świata z pogranicza magii zapewniająca nieprawdopodobne przeżycia
Monika Gozdalska
Globator Minerals

Pozytywne Komentarze Liczę w Setkach.

To, co mogę tu przedstawić to mniej niż 1% tego, co słyszę po każdym spektaklu. Powiedzenie, że chwalące opinie mogę liczyć w setkach (choć na przestrzeni ostatnich 15 lat byłyby to tysiące) nie jest w żadnym wypadku przesadą. Wynika to z tego, że w sezonie letnim bardzo często występuję na ulicach największych polskich miast. To właśnie tam, codziennie daję pokazy dla setek ludzi. Wiedząc, że tak wielu ludzi fascynują moje umiejętności, wiem o tym, że Twoi goście również je docenią.

Nie mam nic do ukrycia

Możesz dołączyć do setek/tysięcy zaskoczonych ludzi, którzy mieli okazję zobaczyć moje pokazy na żywo. Możesz też obejrzeć liczne nagrania na YouTube z moim udziałem lub wejść TUTAJ i obejrzeć mój film promocyjny. Jeżeli chcesz, aby Twoi goście doświadczyli jedynej w swoim rodzaju sztuki – podzielając przy tym zachwyt pozostałych osób, które ją widziały – to skontaktuj się ze mną i spraw, by niemożliwe stało się rzeczywistością!

Kontakt